• biuro rachunkowe
  • biuro rachunkowe

Twój e-PIT-zeznanie podatkowe

zapytaj o szczegóły


Od 1 lutego 2021 roku Ministerstwo udostępniło dla podatników możliwość rozliczenia podatków przez swoją stronę internetową : Twój e-PIT . Znajdziesz tam w e-Urzędzie Skarbowym swoje zeznanie podatkowe. Możesz go zatwierdzić tak, jak zostało przygotowane  lub dokonać stosownych  modyfikacji przed zatwierdzeniem i wysłaniem dodając na przykład należne Ci odliczenia lub ugi podatkowe albo wpisując organizację pożytku publicznego, dla której chcesz przeznaczyć 1% swojego podatku.

Usługa nie jest przeznaczona do rozliczania przychodów z działalności gospodarczej i działów specjalnych produkcji rolnej.

Do usługi zalogować się możesz na dwa sposoby czyli poprzez  dane podatkowe (dane autoryzujące) i Profil Zaufany (PZ)

Te dwa sposoby pozwalają na złożenie PIT elektronicznie bez wychodzenia z domu. Poniżej link do usługi:

https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/

E-Urząd Skarbowy umożliwia ci załatwienie wielu spraw online - bez wychodzenia z domu, na dowolnym urządzeniu, 24/7.

Twój e-PIT-zeznanie podatkoweARIT Ewa Jezutek
34-222 Zawoja 187

NIP 5521044296


Zadzwoń do nas
: 502 44 52 57

Bezwarunkowo chronimy Twoje dane osobowe oraz dane powierzone nam przez Ciebie zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych poprzez wdrożoną w naszej firmie politykę ochrony danych.

Na rynku konkurujemy przyjaznym i indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz ceną za usługi księgowe , a nasz system zarządzania księgowością jest precyzyjnie i doskonale dostosowany tak, abyś uwolnił swój czas i skoncentrował się na rozwoju biznesu.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby prowadzenie biznesu było przyjazne i proste dla naszych klientów m.in w obszarach podatków, księgowości, administracji.

Oferujemy wysoką jakość usług księgowych dostosowaną do konkretnych potrzeb i jesteśmy gotowi, by pracować pod presją czasu, aby elastycznie dostosowywać się do Twoich wymagań.