• biuro rachunkowe
  • biuro rachunkowe

Tarcza antykryzysowa

zapytaj o szczegóły


Wiele rozwiązań MF w ustawach Tarczy Antykryzysowej

 

 

26.03.2020

 

  • Tarcza Antykryzysowa to kompleksowy pakiet działań rządu przeciwdziałających negatywnym skutkom pandemii.
  • Rada Ministrów przyjęła 25 marca br. pakiet projektów ustaw wdrażających przedstawione w ubiegłym tygodniu rozwiązania antykryzysowe.
  • Zaproponowane przez resort finansów zapisy z zakresu finansów publicznych dotyczą głównie kwestii budżetowych i obszaru działalności instytucji finansowych.

Poniżej link do strony misinisterstwa, gdzie można zapoznać się ze szczegółami pakietu.

https://www.gov.pl/web/finanse/wiele-rozwiazan-mf-w-ustawach-tarczy-antykryzysowej?fbclid=IwAR3oZVebLrjbrbbGAYSp-jaxJZL_e7dc3Xm8GEUHqMXNGGBtRlDxr_cSC-I

 

Tarcza antykryzysowaARIT Ewa Jezutek
34-222 Zawoja 187

NIP 5521044296


Zadzwoń do nas
: 502 44 52 57

Bezwarunkowo chronimy Twoje dane osobowe oraz dane powierzone nam przez Ciebie zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych poprzez wdrożoną w naszej firmie politykę ochrony danych.

Na rynku konkurujemy przyjaznym i indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz ceną za usługi księgowe , a nasz system zarządzania księgowością jest precyzyjnie i doskonale dostosowany tak, abyś uwolnił swój czas i skoncentrował się na rozwoju biznesu.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby prowadzenie biznesu było przyjazne i proste dla naszych klientów m.in w obszarach podatków, księgowości, administracji.

Oferujemy wysoką jakość usług księgowych dostosowaną do konkretnych potrzeb i jesteśmy gotowi, by pracować pod presją czasu, aby elastycznie dostosowywać się do Twoich wymagań.