• biuro rachunkowe
  • biuro rachunkowe

O nas

o nasCieszę się, że do mnie trafiłeś!
Księgowość wydaje się dużym wyzwaniem dla początkującego przedsiębiorcy. Ilość dokumentów, którymi należy się zająć przy prowadzeniu własnej firmy, może nie raz przyprawić o ból głowy. Moja firma świadczy usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla podmiotów prowadzących lub rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej.

Prowadzę usługi księgowe z dbałością o indywidualne potrzeby każdego z moich klientów. Ugruntowana wiedza, rzetelność, przyjazny kontakt i dostepność to moje atuty! Aby sprostać Twoim wysokim wymaganiom podjęłam współpracę z wieloma wykwalifikowanymi specjalistami. Aktywnie współpracuję i  korzystam wiedzy i doświadczenia doradców podatkowych, specjalistów BHP, radców prawnych, specjalistów d.s. księgowości, podatków, specjalistów branży IT. W branży księgowej marka to ludzie. Przyjdż i sam zobacz, jak wiele dla rozwoju Twojej firmy mogę Ci zaoferować.

Rozumiem potrzeby moich klientów i mam odpowiednią motywację do odkrywania niestandardowych rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb. Twoja firma będzie traktowana po partnersku i  masz pewność indywidualnego podejścia oraz poufności powierzonych  informacji.

W moim biurze masz możliwość bezpośredniego kontaktu, a dla chętnych istnieje też możliwość obsługi zdalnej z wykorzystaniem Internetu. Pracuję stacjonarnie i zdalnie, dokumenty mogę odebrać w formie elektronicznej lub tradycyjnie w biurze w Zawoi, Krakowie lub Wrocławiu.

Moim celem jest współpraca przy tworzeniu Twojego sukcesu. Aby przekuć pomysł na wymarzony biznes w rzeczywistość, trzeba przelać nierzadko dużo krwi, potu i łez. Rozpoczynający przygodę z biznesem przyznają, że biurokracja działa na nich demotywująco. Dlatego chcę, abyś zajął się tworzeniem swojego biznesu, a ja i mój zespół po prostu zaksięgujemy Twój sukces!


ARIT Ewa Jezutek
34-222 Zawoja 187

NIP 5521044296


Zadzwoń do nas
: 502 44 52 57

Bezwarunkowo chronimy Twoje dane osobowe oraz dane powierzone nam przez Ciebie zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych poprzez wdrożoną w naszej firmie politykę ochrony danych.

Na rynku konkurujemy przyjaznym i indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz ceną za usługi księgowe , a nasz system zarządzania księgowością jest precyzyjnie i doskonale dostosowany tak, abyś uwolnił swój czas i skoncentrował się na rozwoju biznesu.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby prowadzenie biznesu było przyjazne i proste dla naszych klientów m.in w obszarach podatków, księgowości, administracji.

Oferujemy wysoką jakość usług księgowych dostosowaną do konkretnych potrzeb i jesteśmy gotowi, by pracować pod presją czasu, aby elastycznie dostosowywać się do Twoich wymagań.