• biuro rachunkowe
  • biuro rachunkowe

Dotacje na otwarcie działalności gospodarczej dla młodych.

zapytaj o szczegóły


Pomoc finansowa na start.

W Małopolsce rozpoczyna się rekrutacja w projektach skierowanych do osób młodych zainteresowanych otrzymaniem dotacji na otwarcie działalności gospodarczej. Projekty skierowane są do osób w wieku 18-29 lat zamieszkałych (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego) na terenie województwa małopolskiego, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 r. w wyniku COVID-19: biernych  zawodowo lub bezrobotnych niezarejestrowanych w urzędzie pracy, które nie prowadziły działalności gospodarczej w ostatnich 12 miesiącach.

FORMY WSPARCIA

• Szkolenia przed rozpoczęciem działalności gospodarczej.

• Pomoc w przygotowaniu biznesplanu.

• 23 050 zł bezzwrotnej dotacji na założenie własnej firmy.

• Dofinansowanie na pokrycie kosztów bieżących firmy w pierwszych 6 miesiącach jej prowadzenia (wsparcie pomostowe finansowe).

 

Poniżej link do projektu  „Podhalański Przedsiębiorca z POWERem!” realizowanego dla osób zamieszkujących  lub uczących  się na obszarze powiatu nowotarskiego lub tatrzańskiego lub suskiego przez Fundację Rozwoju Regionu Rabka.  

https://podhalanskiprzedsiebiorca.pl/ppp/?page_id=2604

 

Dotacje na otwarcie działalności gospodarczej dla młodych.ARIT Ewa Jezutek
34-222 Zawoja 187

NIP 5521044296


Zadzwoń do nas
: 502 44 52 57

Bezwarunkowo chronimy Twoje dane osobowe oraz dane powierzone nam przez Ciebie zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych poprzez wdrożoną w naszej firmie politykę ochrony danych.

Na rynku konkurujemy przyjaznym i indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz ceną za usługi księgowe , a nasz system zarządzania księgowością jest precyzyjnie i doskonale dostosowany tak, abyś uwolnił swój czas i skoncentrował się na rozwoju biznesu.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby prowadzenie biznesu było przyjazne i proste dla naszych klientów m.in w obszarach podatków, księgowości, administracji.

Oferujemy wysoką jakość usług księgowych dostosowaną do konkretnych potrzeb i jesteśmy gotowi, by pracować pod presją czasu, aby elastycznie dostosowywać się do Twoich wymagań.